Tréninky

Do konce června jsou tréninky obou skupin sjednoceny do jedné a probíhají v časech:

Pondělí:   17:45 – 19:15   – sálek zápasu
Středa:     17:30 – 19:00 – zrcadlový sálek
Čtvrtek:    18:00 – 19:00 – sálek zápasu

Category: Nezařazené

Kodomo No Taikai – H. Brod – 20. května

Poslední soutěží v sezóny pro nás bylo havlíčkobrodské KODOMO NO TAIKAI, výborná soutěž nejen pro začátečníky, kde mají možnost porovnat svojí rychlost, obratnost, techniky KIHON IDO, KATA a YAKUSOKU kumite.
V nejmladších žácích vybojoval ve velmi obsazené kategorii KATA zlatou medaili Filda Bartušek.
V začátečnícíh do 10-ti let v KATA získal stříbro Adam Trnka. Ten pak vyhrál i rychlostní disciplínu  HAYASA a v obratnostní disciplíně BINSOKU skončil třetí.
V rychlosti (HAYASA) začátečníků do 13. let nenašel přemožitele Hubert Ecker – 1. místo. 
KATA
začátečníků do 13. let vyhrál Kuba Adam, který ve finále porazil Patrika Suchého, který tak získal stříbro, potvrzením dobré formy bylo třetí místo Erika Šatného, který se úspěšně prokousal repasáží.
V Kihon Ido začátečníků do 13. let vybojovala bronz Vanessa Partlová a stříbro Ondra Bulva.
Bronzové pozice v YAKUSOKU kumite starších žácích brali společně Milda Bielik a Kuba Klimeš.
Kata starších žáků patřily stupně vítězů Kubovi Klimešovi, Ondrovi Bulvovi a Mildovi Bielikovi.
Rychlostní Hayasa waza starších žáků vyhrál Ondra Bulva, následován Mildou Bielikem.
V překážkové Binsoku bral stříbro Kuba Klimeš a bronz Milda Bielik.
V téže disciplíně, ale v kadetech obsadil druhé místo Honza Štolfa.

Velká gratulace celému týmu, kdy si každý dovezl medailové ocenění !

 

 

Category: Nezařazené

Blansko Cup 2018 – 12. května 2018

I třetí ročník Blanenského poháru byl pro nás úspěšný. Jako tým jsme si odvezli třetí místo a tím i pěkný pohár a výborný dort.
Celkově se na stupně vítězů postavilo 7 závodníků z 10ti zúčastněných, kterými byli:
Lukáš Nahodil, Adam Trnka, Patrik Suchý, Erik Šatný, Hubert Ecker, Ondra Bulva, Honza Štolfa, Filip Bartušek, Vanessa Partlová a Milda Bielik.

V začátečnících, tedy kata 8. kyu vystoupala na vrchol Vanessa a doprovodil jí na třetím místě Patrik Suchý.
V mladších žácích vyhrál Filda Bartušek, kterému sekundovali na druhém místě Honza Štolfa a na třetím místě opět Patrik Suchý.
Kata starších žákyň vyhrála opět Vanessa.
Starší žáky vyhrál Ondra Bulva a na třetím místě skončil Milda Bielik.
 Následoval blok kumite, kde mladší žáky vyhrál Filda Bartušek.
Ve starších žácích zvítězil Pepa Dočka Jr. z KTB Bohunice a za ním se hned seřadili Milda Bielik a Ondra Bulva.

Nově zaváděnou disciplínu BO Kumi opanovala ve starších žácích Vanessa Partlová, druhé místo bral Ondra BulvaV mladších žácích a velké konkurenci, vybojoval třetí místo Erik Šatný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvláštní poděkování maminkám, které se podíleli na pozici rozhodčích v disciplíně BO Kumi. Za náš oddíl Miluška Suchá a Denisa Bulvová (první a druhá zprava)

 

 

 

 

 

DÍKY BLANSKO

 

 

 

 

Pravidla

Category: Nezařazené

David Kraus – Koryu Uchinadi – Seminář Brno 21. dubna

Category: Nezařazené

Mezioddílovky Blansko – 7. dubna 2018

Na mezioddílovkách jsme se potkali jen s domácími a věčným rivalem – týmem z Bohunic
Opět jsme do týmu začlenili v největší možné míře nováčky, takže tým tvořilo 12 bojovníků, kteří se hodlali „poprat“ o co nejvíce medailí.

Continue reading

Category: Nezařazené

17. března 2018 – 10. Jarní pohár – Humpolec

 

Jubilejního humpoleckého poháru se nás zúčastnil rovný tucet, z toho polovina nováčků, kteří přijeli sbírat cenné zkušenosti. Continue reading

Category: Nezařazené

Školení trenérů a zkušebních komisařů – Brno 25. února 2018

Posted on by 0 comment

Školení trenérů a zkušebních komisařů pod vedením Kamila Guzka (5. Dan)
zaměřené na Gohon – Sanbon, Kihon Ippon a Jiyu Ippon kumite.

Continue reading

Category: Nezařazené

Hausnerův pohár – Brno 27. ledna 2018

Letošní Hausnerův pohár byl z našeho pohledu „komorní“ – účast pouhých dvou závodníků byla způsobena obrovskou marodkou celého týmu. 

 

 

Čest tak jeli hájit pouze Milda Bielik a Vanessa Partlová.

 

Continue reading

Category: Nezařazené

Mistrovství ČR 2017 – 2.-3. prosince – Karlovy Vary

 

 

Za celoroční výkony byli na M ČR 2017 nominováni Filip Bartušek, Natálie Suchá a Kuba Klimeš.
Ani při vší snaze a maximálním výkonu se ani jednomu z nich nepodařilo projít přes první kolo.
Ale i tak díky za výkony po celý rok a reprezentaci oddílu.

 

 

 

 

Propozice M ČR

Category: Nezařazené

Brněnský drak 2017 – 25. listopadu

 

Účast atakující 250 závodníků letos přinesl 7. ročník POHÁRU BRNĚNSKÉHO DRAKA.
12.ti závodníky jsme přispěli i my – konkrétně Lukáš Nahodil, Jakub Adam, Jan Štolfa, Adam Trnka za nováčky a Ondra Bulva, Filip Bartušek, Terka Bouchnerová, Milda Bielik, Honza Vokáč, Kuba Klimeš, Erik Miškov a Vláďa Bialas.
Continue reading

Category: Nezařazené