GDPR

Prosím všechny členy oddílu o stažení, vytištění, vyplnění, podepsání a odevzdání GDPR souhlasu.

Děkuji

Category: Nezařazené

22. září – Seminář P.Lusvardiho-8. DAN v Brně

Category: Nezařazené

Kodomo No Taikai – H. Brod – 20. května

Poslední soutěží v sezóny pro nás bylo havlíčkobrodské KODOMO NO TAIKAI, výborná soutěž nejen pro začátečníky, kde mají možnost porovnat svojí rychlost, obratnost, techniky KIHON IDO, KATA a YAKUSOKU kumite.
Continue reading

Category: Nezařazené

Blansko Cup 2018 – 12. května 2018

I třetí ročník Blanenského poháru byl pro nás úspěšný. Jako tým jsme si odvezli třetí místo a tím i pěkný pohár a výborný dort.
Celkově se na stupně vítězů postavilo 7 závodníků z 10ti zúčastněných, kterými byli:
Lukáš Nahodil, Adam Trnka, Patrik Suchý, Erik Šatný, Hubert Ecker, Ondra Bulva, Honza Štolfa, Filip Bartušek, Vanessa Partlová a Milda Bielik.
Continue reading

Category: Nezařazené

David Kraus – Koryu Uchinadi – Seminář Brno 21. dubna

Category: Nezařazené

Mezioddílovky Blansko – 7. dubna 2018

Na mezioddílovkách jsme se potkali jen s domácími a věčným rivalem – týmem z Bohunic
Opět jsme do týmu začlenili v největší možné míře nováčky, takže tým tvořilo 12 bojovníků, kteří se hodlali „poprat“ o co nejvíce medailí.

Continue reading

Category: Nezařazené

17. března 2018 – 10. Jarní pohár – Humpolec

 

Jubilejního humpoleckého poháru se nás zúčastnil rovný tucet, z toho polovina nováčků, kteří přijeli sbírat cenné zkušenosti. Continue reading

Category: Nezařazené

Školení trenérů a zkušebních komisařů – Brno 25. února 2018

Posted on by 0 comment

Školení trenérů a zkušebních komisařů pod vedením Kamila Guzka (5. Dan)
zaměřené na Gohon – Sanbon, Kihon Ippon a Jiyu Ippon kumite.

Continue reading

Category: Nezařazené

Hausnerův pohár – Brno 27. ledna 2018

Letošní Hausnerův pohár byl z našeho pohledu „komorní“ – účast pouhých dvou závodníků byla způsobena obrovskou marodkou celého týmu. 

 

 

Čest tak jeli hájit pouze Milda Bielik a Vanessa Partlová.

 

Continue reading

Category: Nezařazené

Mistrovství ČR 2017 – 2.-3. prosince – Karlovy Vary

 

 

Za celoroční výkony byli na M ČR 2017 nominováni Filip Bartušek, Natálie Suchá a Kuba Klimeš.
Ani při vší snaze a maximálním výkonu se ani jednomu z nich nepodařilo projít přes první kolo.
Ale i tak díky za výkony po celý rok a reprezentaci oddílu.

 

 

 

 

Propozice M ČR

Category: Nezařazené