Blog Archives

Mezioddílové Kata & Tegumi – Blansko 9. 11. 2019

Sloučená mezioddílová soutěž, kde probíhaly jak kategorie kata, tak i kumite.
Pro začátečníky (8. a 7. kyu) bylo určeno Gohon a Sanbon kumite a doplňkové BOKUMI.
Od 6. kyu (zelený pásek) už se soutěžilo v klasickém JIU kumite.
Oproti propozicím byla soutěž zahájena překážkovou NINJA dráhou pro nejmenší. V té na úvod vybojoval druhé místo Erik Jaša.
Následné Kata kategorie dopadly pro nás takto:
8. kyu: 3 . místo Ariel Balkov
6. kyu: 3. místo Patrik Suchý
5. kyu: 2. místo Tonda Nečil, 1. místo Ondra Bulva
4. kyu: 3. místo Natálka Suchá

BOKUMI 11-14 let: 2. místo Ariel Balkov, 1. místo Erik Jaša

Category: Nezařazené

Mezioddílová soutěž KATA- Jihlava 12. října 2019

Pod čestnou záštitou hejtmana Kraje Vysočina, za podpory firmy Amylon, Realitní České Spořitelny a obrovského úsilí nejen rodičů, kteří se kompletně postarali o zázemí a zajištění všeho potřebného, se podařilo v Jihlavě uspořádat meziooddílovou soutěž KATA, které se zúčastnilo cca 70 závodníků z oddílů Blanska, Hlinska, Bohunic a domácího SK Jihlava.

Standardně se začalo překážkovou dráhou, která byla rozdělena na kategorie do 12 a 12 +.
Dále už pak probíhaly jednotlivé kategorie KATA od 8. kyu až po FULL OPEN, kde si síly změřili skoro všichni závodníci.

Celkem bylo rozdáno přes 40 medailí, cen a dárkových sad v 11-ti kategoriích.

Na závěr poděkoval a velmi ocenil připravenost a zajištění celé soutěže pan Josef Dočkal, předseda JMSKe.
TO PATŘÍ CELÉMU REALIZAČNÍMU TÝMU !!!
MOC DÍKY

Výsledky Propozice

Category: Nezařazené

Pohár 🏆 talentů a KP Havlíčkův Brod – 28. září

Soutěž byla rozdělená na dva bloky – soutěž talentů – limitovaná 7. kyu, kde nás reprezentoval Dan Kříž, Štěpán Pávek a Erik Jaša a Krajský přebor mládeže Kraje Vysočina.
V Poháru talentů se účastníci mohli poměřit v Agility, Kihon Ido, Kata, Kumite baloon a Kumite beginners.
Naši závodníci si vybrali pouze první 3 z nich.
Dan Kříž skončil na třetím místě v Agility 8-9 let.
Štěpán Pávek v kategorii 10-11 let na třetím místě v Kihon Ido a stříbro bral za Kata.
Erik Jaša si vybojoval v kategorii 12-13 let třetí místo v Agility, stříbro v Kihon Ido a zlato v soutěži Kata.
Druhý blok byl Krajský pohár mládeže pro závodníky od 6. kyu.
Zde nastoupili Lukáš Nahodil, Filip Bartušek, Patrik Suchý, Kuba Adam, Tonda Nečil, Vanessa Partlová, Ondra Bulva a Milda Bielik.

Category: Nezařazené

Mezioddílové TEGUMI – Brno 6. Června

Posted on by 0 comment

Doslova mezioddílová byla soutěž, zaměřená na kumite a doprovodné disciplíny, které jsme se mimo pořádajícího KT Bohunice, zúčastnili pouze my.

Category: Nezařazené

Blansko pohár 🏆 2019- 25. května

Přes 80 závodníků z Blanska, Brna, Letonic, Velkého Meziříčí, Olomouce a Jihlavy se zúčastnilo letošního Blanenského poháru.
Náš tým čítal 14 závodníků.
Začalo se kategorií kata 8. kyu, kde vybojoval z cca 18-ti závodníků bronz Daniel Kříž, který soutěžil i v paralelní kategorii kata mladších žáků. Tam se mu tak nevedlo a skončil spolu s Lukášem Nahodilem pod medailovými příčkami. Naopak stříbro si v této kategorii vybojoval Filip Bartušek.
V kata starších žákyň získala díky repasáži bronz Terka Bouchnerová.
Kata starších žáků nám přinesla stříbro, díky Patriku Suchému a dva bronzy, které patřily Kristiánu Kopicovi a Tondovi Nečilovi.
Vanessa Partlová získala zlato v kata dorostenek a bronz v OPEN dorostenek.
Milda Bielik vybojoval stříbro v kata dorostenců a hned za ním, na třetím místě Ondra Bulva.

Kategorii kumite předcházelo BoKumi pro začínající bojovníky.
Mezi závodníky vě věku 8 – 10 let bral bronz Lukáš Nahodil, mezi 11. – 13. roky též bronz díky Eriku Jašovi.
V samotném kumite se pak podařilo získat:
Starší žáci – 50 kg: Patrik Suchý – stříbro
Starší žákyně + 46 kg: Terka Bouchnerová – zlato
Starší žákyně OPEN: Terka Bouchnerová – zlato
Dorostenky – 50 kg: Vanessa Partlová – zlato
a
Dorostenci – 61 kg: Ondra Bulva stříbro a Milda Bielik bronz

V soutěži týmů se nám opět podařilo získat třetí místo a s ním pohár a dort

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY

Category: Nezařazené

Vamberský lvíček – 27. dubna 2019

Dalšími úspěšnými závody pro nás byla účast na Vamberském lvíčku, soutěží pro děti do 13-ti let.
Za nás se tak účastnili Štěpán, Luky, Kuba, Patrik, Filda, Terka a Natka.
Soutěž byla rozdělena do kategorií dle věku i dle získaného STV.
První medaile přinesla kategorie mladší žáci 10-11 let/8.-7. kyu. Zvítězil v ní Lukáš Nahodil a třetí místo bral po úspěšné repasáži Štěpán Pávek.
Ve starších žácích 12.-13. let/8.-7. kyu získal bronz Kuba Adam.
O další bronz se zasloužila v kata starších žákyň 12.-13./6.-5. kyu Natka Suchá.
A ještě jeden bronz přidala společně s Terkou Bouchnerovou v kata DUO starší žactvo.
Pak následovala pasáž kumite.
3. místo získal Filda Bartušek v mladších žácích 10.-11. let/6.-5. kyu.
2. místo získal Luky Nahodil v mladších žácích 10.-11. let/8.-7. kyu.
Kategorii starších žáků 12.-13. let/8.-7. kyu vyhrál Kuba Adam a stříbro bral Patrik Suchý.
3. místo si vybojovala v kumite starších žákyň – 50 kg Terka Bouchnerová a zlatem to zakončila Natka Suchá ve stejné kategorii, ale do 42 kg..


Category: Nezařazené

Druhý trénink se Sabčou a Emilem – sobota 6. dubna

Posted on by 0 comment

Druhý tréninkový den pod vedením Sabiny Křížové a jejího tatínka.
V návaznosti na první trénink se pokračovalo v KIHON IDO technikách, následoval odpolední blok KATA a zakončeno kruhovým posilováním.

Category: Nezařazené

Kodomo No Taikai – 10. Března – Havlíčkův Brod


I letošní Havlíčkobrodské Kodomo No Taikai, určené pro děti a mládež nám přineslo spoustu medailí a tím i spokojenost.
Plně obsazený stupínek vítězů se nám podařil v disciplíně Hayasa Waza kadetů – vyhrál Erik Jaša, následovaný Natálkou Suchou a Kubou Adamem.
V kategorii mládež obsadil druhé místo Ondra Bulva.
V Kihon Waza starších žáků vybojoval třetí místo Štěpán Pávek. Mládež (13-15 let) vyhrála Vanessa Partlová, která vyhrála i kategorii kata.
Kata i kumite starších žáků vyhrál Filip Bartušek.
Kata kadetů vyhrála Natálka Suchá, následovaná Patrikem Suchým. V kumite skončila Natálka druhá.
Stejně se vedlo i Ondrovi Bulvovi, který vyhrál kata 13-15 let.


Category: Nezařazené

23.2.2019 – Sobota se Sabčou a Emilem Křížovými

Na sobotu přijali naše pozvání ke společnému tréninku Sabča a Emil Křížovi.

Pod jejich vedením jsme absolvovali dva tréninky zaměřené na Kihon a Kata, „proložené“ obědem, diskuzí a poznatky

Category: Nezařazené

Hausnerův pohár 2019 – 26. ledna – Brno

První závody roku 2019, Hausnerův pohár a na něm asi 170 účastníků z Čech, Slovenska a Rakouska.

 

 

 

Ani odsud jsme neodjeli bez medailí. Zasloužili se o ně:
Filda Bartušek, který získal zlato v kumite mladších žáků, bronz v kata mladších žáků
Patrik Suchý a Hubert Ecker, kteří stanuli na 3 místě za kumite starších žáků.
Terka Bouchnerová za 3 místo v kumite starších žákyň
a Vanessa Partlová za 3 místo v kumite kadetek a juniorek.
Jako tým jsme skončili na 8. místě.
Poděkování za oddílovou reprezentaci však patří i Š. Pávkovi, E. Jašovi, O. Bulvovi,
M. Bielikovi, N. Suché, K. Adamovi, H. Štolfovi a P. Cmuntovi.

Category: Nezařazené