Warning: Undefined array key "display" in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Warning: Trying to access array offset on value of type int in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

2015

Posted on by

Závěr roku:

17. – 23. prosinceSpolečné cvičení + Bazén E. Rošického + Robinson
Na závěr roku jsme uspořádali společné cvičení skupiny A a náboru s ukázkami kata, řízeného kumite i závodního „provedení“ pro rodiče.

Mezioddílovky_2015 Mezioddílovky_2015_Final
Naše první účast na projektu „komorních“ mezioddílových závodů kata.
Kategorie tentokrát nebyly rozděleny podle věku, ale podle kyu.
Účast v každé kategorii byla vždy nad 8 závodníků, takže šance zazávodit si byla velmi dobrá.
Sotva jsme dorazili, ani se nestačili ohřát a už nastupoval Kuba Veselý, hned po něm Kuba Klimeš a Honza Vokáč. Všichni tři své úvodní soupeře porazili a postoupili dále.
Kuba Veselý pak narazil v semifinále na Honzu, který přes něj postoupil do finále, kde se utkal s Kubou Klimešem o zlato. Kuba Veselý si ale nenechal vzít chuť a vybojoval si 3. místo v opravném zápase.
Zlato bral Honza, stříbro Kuba Klimeš a bronz Kuba Veselý.
V 7. kyu nastoupila Natka Suchá a Milda Bielik. Natka svou první soupeřku porazila, ale pak prohrála s Pepíkem Dočkalem z KTB Bohunice.
Milda Bielik vyhrál první i druhý zápas a pstoupil do širšího finále, kde bral nakonec třetí místo.
V 8. kyu nastoupil Filda Bartůšek. I ten se přes 2 závodníky dostal do šiřšího finále, kde narazil na skoro dvakrát starší závodnice. Ale i tak vybojoval výborné druhé místo. SUPER !

DSC_0706 DSC_0692 DSC_0700 DSC_0723

A pak „povinná zastávka na McD 🙂
DSC_0727 DSC_0728 DSC_0729

28. listopadu Brn drak
pořádaný na ZŠ Opuštěná v Brně Žebětíně s mezinárodní účastí

DSC_0520
Tým nastoupil s jednou obměnou, kdy místo M. Kubašty nastoupil Vláďa Bialas v kategorii seniorů, která soutěž zahajovala.
A na začátek to bylo v jeho podání 3. místo v kata a druhé místo v kumite.

Dále nám přibylo 3. místo v kategorii kihon- Kuba Švíka, 3. místo kategorie kata nejmladší – Filip Bartůšek a poslední medailí bylo opět bronzové umístění, tentokráte kumite mladších žáků, které vybojoval Kuba Veselý.
DSC_0560 Kuba_Šv_Brn_Drak_2015 Kuba_V_Brn_Drak_2015 Spol_foto_Brn_Drak_2015
Natka+Filda+Sabina_Křížová

Společné foto s vítězkou Kata seniorek – Sabinou Křížovou

16. listopadu Společný trénink s odd. SOKOL Velké Meziříčí
Hned po závodech v Brně jsme si jeli potrénovat ke kolegům do Velkého Meziříčí.
Výborná atmosféra, změna prostředí, pár mezioddílových her a odjížděli jsme nadšení.Ve výčtu společné katy, kumite, fotbálek, basket, přetahování, sumo.

14. listopadu Krajský pohár mládeže – Brno LesnáKP Brno 11 2015
Výborné závody se super výsledky nám přinesla sobota na Krajských přeborech v Brně na hale TESLY.

Na nástupu oddílů za SK Jihlava stáli: FKR Brno2015 Team miniilda Bartůšek, Natka Suchá, Kuba Švíka, Matěj Kubašta, Kuba Veselý, Kuba Klimeš, Honza Vokáč a Milda Bielik.

Druhou listopadovou sobotu jsme přijeli bojovat o umístění na Krajském postupovém přeboru.První soutěžní kategorií byla Kata 8. kyu, kde společně nastoupili Filip Bartůšek a Kuba Švíka. Díky příznivému rozlosování měli možnost bojovat každý v jiné větvi „pavouka“ a oba se probojovali do finále, kde malý Filda porazil Kubu a poprvé získal medailové umístění, a to hned zlaté! Kuba tak bral výborné stříbro.
Misa+NatyNásledovala Kata mladších žákyň, kde si ve finále Natka Suchá poradila s domácí závodnicí a i ona zaznamenala první medailový úspěch – též zlato.

V Kata mladších žáků za nás nastoupili rovnou 4 závodníci – Kuba Veselý, Milda Bielik, Kuba Klimeš a Honza Vokáč. Z úvodních vyřazovacích kol se jim podařilo kompletně ovládnout semifinále. Ovšem finále vybojoval Kuba Klimeš a Honza Vokáč, který celou kategorii i vyhrál. Kuba Klimeš bral stříbro a bronz Kuba Veselý.

V Kata starších žáků nás reprezentoval Matěj Kubašta a i on po probojování do finále vybojoval zlato.
V následující pasáži kumite se v kategorii mladších žáků do 30 kg utkali K.Klimeš, M. Bielik a K. Veselý. Zvítězil Kuba Veselý, který vyhrál jak nad Kubou KLimešem, tak i nad Mildou Bielikem.
V kategorii do 35-ti kg mladších žáků podlehl ve finálovém boji Honza Vokáčzávodníkovi z Vel. Meziříčí a bral stříbro.
KP 2015 Ceny po kata KP 2015 ceny po kum

7. – 8. listopadu – Seminář Shihana Masaru Miury – 9. Dan

Miura 2015

3. října Grand Prix Brno 2015 – Campus BohuniceDSC_0423

Letošní Velké ceny se zúčastnili Filip Bartůšek, Kuba Švíka, Milda Bielik, Natka Suchá, Honza Vokáč a Kuba Klimeš.

Splolečné selfie

V opravdu velké konkurenci se podařilo vystoupit na madailové podium Kubovi Švíkovi v kategorii Kata 8.kyu – získal 2. MÍSTO a Honzovi Vokáčovi v Kata mladších žáků, který získal 3.MÍSTOKuba měl v kategorii 32 soupeřů a Honza ke čtyřiceti.
Společně s Kubou Švíkou nastoupil i Filip Bartůšek, ale narazil na vyspělejšího soupeře. I tak pěkný výkon.

Ve stejné kategorii jako Honza soutěžili i Milda a Kuba Klimeš, který vypadl až v souboji o třetí místo, takže si odvez dělené 4.-5. místo – i tak velký úspěch.
Malá Natka Suchá hned v prvním kole prohrála v KATA mladších žákyň s pozdější finalistkou a díky tomu dostala šanci zabojovat o bronz, ale ani druhý pokus nebyl úspěšný a Natka si také odvezla dělené 4.-5. místo.
Stejné umístění získal i Milda Bielik v kumite mladších žákůtéž 4.-5. místo.
Super výkon – gratulace a díky za raprezentaci.