Warning: Undefined array key "display" in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Warning: Trying to access array offset on value of type int in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

23. dubna – Mezioddílovky – Velké Meziříčí

Další kolo mezioddílovek v KATA, tentokrát ve Velkém Meziříčí.

Po nástupu, společné foto a rozcvičení byla na programu NINJA dráha mladších (do 10-ti let) a poté jí absolvovali i ti starší (+ 10let).
VMez4_2016-5 VMez4_2016-1

V kategorii -10 let dlouho vedla Natka Suchá, ale nakonec jí předběhla Eliška z domácího oddílu, takže
první medaile měla barvu stříbra.
Ve starší kategorii nedal nikomu šanci Kuba Švíka a naší mrštnost potvrdil třetím místem Kuba Klimeš.

Následovali soutěže Kata dle dosažených stupňů kyu.
8. kyu: 1. místo Kuba Švíka
7. kyu: 1. místo Natka Suchá
6. kyu: 1. místo Patrik Cmunt, 2. místo Jan Vokáč, 3. místo Kuba Klimeš
V kategorii 5. kyu jsme závodníka neměli, takže jsme čekali na 4.kyu, která byla pojata i jako OPEN.
Tam se do finále probojoval Patrik Cmunt, ale nakonec bral výborné stříbro, o bronz se střetli Natka Suchá a Kuba Švíka a vítězkou tohoto souboje se nakonec stala Natka, která tak završila sbírku posledním chybějícím kovem – bronzem,

Po obědě přišel na řadu mezioddílový fotbálek, který vyhrál tým KT Omice, vedený Pepou Dočkalem.
My si se Sokolem VM rozdělili druhé a třetí místo 🙂
Závěrečný basket VÝCHOD (KT Omice + Blansko) vs ZÁPAD (Jihlava + V.Meziříčí) skončil nerozhodně.

Soutěžní kategorie 8. až 4. kyu(Open), Ninja Factor
Omezení kata – v dané kategorii lze cvičit nejvýše katu o jeden stupeň vyšší, než je kata předepsaná pro dané kyu. Omezení neplatí pro kategorii Open
Pořádá: Karate Sokol Velké Meziříčí společně s SK Jihlava

Category: Nezařazené