Warning: Undefined array key "display" in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Warning: Trying to access array offset on value of type int in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

MedaileDalšímu kolu mezioddílové soutěže kata patřila první březnová sobota.
Tým: Filda Bartušek, Natka Suchá, Vanessa Partlová,
Terka Bouchnerová, Erik Miškov, Ondra Bulva, Kuba Švíka,
Kuba Klimeš a Milda Bielik.
DSC_2169Začátek patřil překážkové NINJA dráze, ve které vybojoval druhé místo
Kuba Klimeš, třetí Ondra Bulva. Čtvrtá Vanessa, pátý Kuba Švíka, šestá Natka, osmý Milda, devátý Erik.

Bílé pásky ovládla Terka Bouchnerová, když ve finále porazila Ondru. Erik Miškov skončil před semifinále.
On_KiaiKlim_OiMil+Nat-Ush_TsukiSvik_Gy

Ve žlutých páscích jsme zásluhou Fildy a Kuby Švíky brali dvě třetí místa.
Fil_AgeTer3Van1Er3

V zelených vystoupal na na nejvyšší stupínek místní Josef Dočkal a za ním jsme pobrali zbytek  bodovaných míst – Natka stříbro a Milda s Kubou Klimešem bronzy.
Bily_vyhlaseniZluty_vyhlaseniZeleny_vyhlaseni

Po 4. a 5. kyu, kde jsme reprezentanty neměli, přišly na řadu OPEN kategorie.

Open9 let_vyhlaseni

Open12let_vyhlaseniOpen15let_vyhlaseni

Open – 9 let: 1. místo Filda, stříbro Natka
Open 10-13 let: Opět bronzy v podání Mildy a Kuby Klimeše. Stojí určitě za zmínku i čtvrté místo Vanessy Partlové, pro kterou to byly první závody a po repasáži s Mildou skončila těsně pod stupni vítězů. I zde skončil před semifinále Erik Miškov.
Open + 14 let: Stříbro zásluhou Kuby Švíky
Total open: Stříbro pro Fildu a bronz pro Terku.

FotbMíč V závěrečném fotbálku jsme nestačili pouze na tým Blanska, kterému jsme podlehli 2:1.
Nad Brnem i Ledčí jsme vyhráli a brali krásné stříbro.