Warning: Undefined array key "display" in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Warning: Trying to access array offset on value of type int in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Hausnerův pohár 2023 – 21. ledna

31. ročník Hausnerova poháru hostila podruhé Městská sportovní hala v Modřicích a přivítala k 20. oddílům a cca 170 závodníků z Čech a Slovenska.

V kata mladších kategorií (Milda Sekanina, Cyril Pánek, Michal Krejčí, Kuba Rambousek, Zuzka Marková, Štěpán Pávek, Erik Jaša a Niki Sárová) jsme spíše sbírali zkušenosti.
Ve starších kategoriích už jsme přece jen byli úspěšnější. V kategorii Kadetů prošel do druhého kola Erik Šatný. A do bojů o třetí místa se dostali Patrik Suchý, který v rozhodující chvíli mírně klopýtl a Tonda Nečil, který se soupeřem prohrál 2/3, takže oba skončili na 4/5. místě.
První medaili a rovnou zlatou, vybojoval v Kata veteránů Vláďa Bialas, který k ní přidal ještě stříbrnou v kategorii kumite Masters.
Stříbrnou vybojovala v kategorii kata kadetek Natka Suchá a bronzem zakončil kata juniorů Milda Bielik.
Disciplína kumite nám kromě Vláďova stříbra přinesla ještě další stříbro, o které se zasloužil v mladších žácích Kuba Rambousek a poslední medaili přidala Zuzka Marková, která ve starších žákyních přidala zlato.

Category: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *