Warning: Undefined array key "display" in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

Warning: Trying to access array offset on value of type int in /data/web/virtuals/124084/virtual/www/wp-content/plugins/toplist/toplist.php on line 340

5. listopadu – Mezioddílovky Blansko

Team + ceny
Druhá mezioddílová soutěž kata, doplněná o NINJA factor a mezioddílový fotbal, pořádaná letos v Blansku.
Účast dosahovala úctyhodných 70 závodníků z oddílů Blanska, Bohunic, Omic, Velkého Meziříčí, Tesly Brno, Ledče nad Sázavou a nás a projevilo se to na velmi silně obsazených kategoriích.

Po úvodním společném nástupu přišel na řadu NINJA factor – překážková dráha.Ninja fac
Nekompromisně jsme hned v úvodu obsadili všechny 4 bodované pozice v pořadí:
1. Milda Bielik, 2. Kuba Klimeš, 3. Ondra Bulva + Honza Vokáč

Pak přišli na řadu závodníci 8. kyu, celkem 25 !Kata 8 kyu

Za nás Míra Juránek, Ondra Bulva,
Erik Miškov a Terka Bouchnerová.
V takto obsazené kategorii se do finále probojoval Ondra Bulva, kde prohrál s vítězem 2:1, takže bral stříbro. Vítěz sebou „vytáhl“ do repasáže Terku a Erika, kteří spolu svedli boj o bronz, v němž byla úspěšnější Terka – 3. místoErik – 4. místo. Míra Juránek skončil na výborném pátém místě, kdy předtím tři soupeře porazil.

V 7. kyu jsme zástupce neměli, protože Filda Bartůšek je zrovna „závodů neschopen“ :-).Pro Filouše
Ale jako poděkování mu pořadatelé poslali zlato i s diplomem za bojovnost.

V 6. kyu zabojovali Honza Vokáč, Kuba Veselý, Kuba Klimeš, Milda Bielik a Natka Suchá. V prvním kole svedl los k souboji Natku a Honzu. Vyšla z něj vítězně Natka, která pak přes F.Drápelu postoupila do finále, kam se v druhé větvi pavouka probojoval P.Döme, který porazil Kubu Klimeše a J.Dočkala, jenž vyřadil Kubu Veselého.Kata 6 kyu
Finále k naší radosti dopadlo vítězně pro Natku a tím první zlato z kata.

V kata open – 10 let vybolovala  stříbro Terka Bouchnerová a bronz Natka Suchá.
V kata open + 10 let: Stříbro Honza Vokáč, bronz  Milda Bielik a Ondra Bulva.

Kata full open: Bronz Terka Bouchnerová, která porazila Kubu Veselého, který bral společně s Kubou Klimešem 4. místa.
Kata open - 10Kata open - 10
Kata open

FotbMíčNa závěr jsme sehráli 3 kvalitní fotbalové souboje, kdy jsme „přejeli“ Blansko 4:0, VelMez 2:0 a Bohunice 2:0 a vyslechli si vyhlášení: VYHRÁLA JIHLAVA a ostatní jsou druzí :-D.
Díky patří Kubovi Veselému, který za záda nepustil ani jeden gól a Mildovi Bielikovi, který nasázel soupeřům góly 4 !.